LASER FORCE

Hru môžu naraz hrať minimálne 4 hráči a maximálne 16 hráčov.

 

Hráč má oblečenú vestu, ku ktorej je pripevnená zbraň, ktorú je potrebné držať oboma rukami, inak nestrieľa. Vesta má na sebe senzory, ktoré počas hry svietia na určitú farbu, podľa módov hry a strieľa sa na celú vestu. Každý hráč začína s nulovým skóre.

Hráči získavajú body zostrelením hráčov iného tímu, zostrelením terčíkov a bonusovými bodmi, ktoré sa objavujú na majákoch.

Po zostrelení sa vám vesta vypne na 6-8 sekúnd, čo môžete sledovať aj na zbrani. Hráči počas hry zvyšujú svoje schopnosti a zručnosti čo vidia na úrovni levelu, v ktorom sa nachádzajú. Čím je hráč vyššie tým viac zásahov potrebuje na zostrelenie hráčov nižšieho levelu.

Displej na zbrani vám ponúka nové možnosti ako napríklad fitness údaje či zmenu zbrane alebo avatarov.  

Ciele hry sú rôzne v závislosti od zvoleného módu hry. Niekedy je potrebné získať čo najviac bodov zasiahnutím protivníka, inokedy dať gól, či zostreliť hráčov a zmeniť ich tým na vlastnú farbu tímu.  

Hráči taktiež zbierajú body pomocou terčov a majákov rozmiestnených po aréne. Terče majú rôzne bodové ohodnotenie, ktoré rozlišujeme pomocou svetelnej signalizácie. Zasiahnuť tímového spoluhráča je možné a budete postrestný strnutím bodov a vlastným "postrelením". Pokiaľ je hráč zasiahnutý, vesta signalizuje zásah zvukom, vibráciou, zhasnutím senzorov a hráč zostáva určitý čas mimo hry (záleží na hernom móde). Tento čas hráč najlepšie využije na to, aby sa schoval, pretože môže byť strielaný aj počat toho ako mu vesta nesvieti. 

Hra trvá 12 minút. Po skončení hry si hráči pripnú zbraň naspäť na vestu a vrátia k východu z arény. Na obrazovke si vedia hráči po hre pozrieť celú štatistiku z hry a samozrejme aj poradie hráčov.

Rezervácia LASER FORCE

Zvolený čas a dátum nie je záväzná rezervácia, pre potvrdenie voľných časov Ťa budeme kontaktovať. 
BOOK!