Vybavenie arény

Naša Arena obsahuje množstvo prvkov, ktoré vám hru oživia a prinášajú z nej bohatší zážitok.

Base Targets (Základne)

Nájdete u nás 2 základne tímov, ktoré vám umožňujú hrať až na 5 tímov (farebných kombinácií) - Ohnivý tím, Ľadový tím, Zemnný tím, Kryštáľový tím, Dúhový tím, a ďaľšie. Hráči môžu zasiahnúť naše farebné základne - terčíky aby získali počas hry body. Základne neslúžia len na ich zasiahnutie ale okrem bežných hier ovládjú aj množstvo možností pre rôzne prispôsobiteľné herné módy.

 

Beacon Targets (Majáky)

Sú ďalšou generáciou terčíkov v hre a posúvajú ju na úplne novú úroveň. Odomyká nové herné módy ako LaserBall a ďalšie rôzne funkcie v hre, ktoré sa zobrazujú na obrazovke majáka a tým ponúkajú nekonečné možnosti a kombinácie hry.

 

Hráčska vesta

  

Má plné 360° nezávislé zásahové zóny. Ponúka špičkový zvuk ramenného reproduktora s 3-kanálovým zvukom. Táto sieťovaná vesta je priedušná, pohodlná a odolná. Má prepracovaný otvor na krk čo robí vestu pohodlnejšou pre hráčov všetkých vekových kategórií. Na veste sa nachádza 5“ obrazovka ktorá má vlastné pohyblivé pozadia, prispôsobiteľné logá a avatary, dynamickú grafiku a animácie v hre a takisto má aj exkluzívnu funkciu novej generácie laser tagu - Laserforce. Na veste je intenzívne spektrum farieb, s elegantným, moderným dizajnom s úžasnými farebnými efektmi. Osvetlenie na veste ponúka aj exkluzívne tímové osvetlenie Elemental od Laserforce.

 

Zbraň

  

Táto štýlová a pohodlná zbraň s funkciami a farbami, ktoré menia úroveň hry. Má gumové prelisovanie pre štýlový vzhľad, zvýšenú odolnosť  a pre pohodlné uchopenie. Zbraň obsahuje reverzný IR uzamykací systém pre špičkovú detekciu zásahov. Klasický systém detekcie dvoch rúk pre bezpečnejšiu hru. Zbraň ponúka možnosť duálneho lasera s 3 farbami na výber: červená, zelená alebo modrá. Je nabitá novými funkciami, ako je vstavaná baterka, rýchla streľba a rozptylový lúč pre nové vzrušujúce možnosti hrania. Na zbrani sa nachádza 3,5“ obrazovka, ktorá má exkluzívnu kapacitnú dotykovú schopnosť, všetky nové typy zbraní na dosah ruky hráčov.


Takisto sme arénu posilnili o nové osvetlenie, ktoré zážitok z hry ešte umocňuje. 
Je pre vás pripravená aj nová členská zóna s množstvom výhod, o ktorej sa dozviete viac tu

BOOK!