OSLAVY

Top zážitok v Laser Aréna

Darujte dieťaťu zážitok, na ktorý tak ľahko nezabudne - párty v našej hernej aréne!

Ideálny skupinový balíček pre narodeninovú oslavu sú 4 hry. Minimálny počet hráčov na hru je 4 a maximálny 16. To vás však neobmedzuje v počte pozvaných osôb, hráči sa vedia rozdeliť do viac skupín. Odporúčané rozloženie hier je: 2 hry/30min. prestávka/2 hry - trvanie 1,5hod. 
Príklad: Ak si rezervujete 4 hry a zavoláte 8 detí tak vás cena za hry vyjde 112€. Cena sa odvíja od presného počtu hráčov v každej hre. 3,50€ (hra/dieťa) x 4 hry x 8 detí = 112€ 

Počas prestávky si môžete objednať našu pizzu, slané veci a nápoje. Tortu si môžete priniesť. Po skončení hier môžete naďalej využívať naše priestory a pokračovať v oslave. Pozrite si nižšie, ktoré atrakcie sú deťom u nás k dispozícii.

Jediné, čo je potrebné spraviť, je vyplniť kompletný formulár nižšie a o ostatné sa postaráme my. A ak chce vaša ratolesť ohúriť kamošov, môže ich pozvať našimi originálnymi pozvánkami. K nám prídete na hotové, pripraviť narodeninovú oslavu už nemôže byť ľahšie!

Vytlačte si POZVÁNKU pre svojich kamarátov

Atrakcie pre deti

U nás deti čaká deň plný zážitkov. Laser game a pizza k tomu? Ping pong a futbálek zdarma? To všetko pod jednou strechou.

A ak by sa vám málilo, môžete navštíviť našu NOVINKU - LASER GOLF o poschodie vyššie kde vás čaká 9 tematických jamiek! Záujem o LASER GOLF prosím uveďte pri rezervácii. 

Deťom je počas oslavy k dipozícii množstvo atrakcií:

  • Laser Tag
  • Laser Golf
  • Pixel games
  • Zábavné automaty
  • Stolný futbal
  • Billiard
  • Ping pong
  • Air Hockey

Balíček výzdoba

Ak sa vám naozaj nechce premýšľať nad výzdobou, máme tu novinku v podobe balíčkov výzdoby. Prídete k nám a váš stôl už bude pripravený. Spraviť svojmu dieťaťu narodeninovú oslavu už nemôže byť ľahšie.

Balíček výzdoba obsahuje taniere, poháre, servítky, baner (HAPPY BIRTHDAY), obrus, narodeninové prianie s menom oslávenca, balóny, veľký balón číslo, detské šampanské.  Nahlásenie balíčka je záväzné. Balíček musí byť nahlásený pri rezervácií alebo minimálne 24h vopred. 

FÚKANIE BALÓNOV HÉLIOM + 2 € jedno číslo

Cenník

Počet osôb Cena
4-5 hráčov 22 €
6-7 hráčov 29 €
8-9 hráčov 36 €
10-11 hráčov 40 €
12-13 hráčov 44 €
14-16 hráčov 50 €

 

FAQ

Čo si môžu deti na oslavu priniesť?
Tortu, zákusky.

Čo vám zabezpečíme MY?
Našu skvelú Laser pizzu, nápoje + slané pochutiny či krekri a výzdobu. Tieto veci sú Vám plne k dispozícii na bare v našej aréne (v ponuke máme aj detské šampanské)

Cena 1 hry?
Cena jednej hry na dieťa je 3.50€ (Dĺžka hry je 12 minút).

Rezervácia narodeninovej oslavy

Zvolený čas a dátum nie je záväzná rezervácia, pre potvrdenie voľných časov Ťa budeme kontaktovať.
BOOK!